Trendyol’da Kapıda Ödeme Seçeneği Var Mı?

Siz de internette alışveriş yapmaya çekinen ama çok popüler olan Trendyol üzerinden nasıl alışveriş yapabilirim diye düşünenlerden misiniz?

O zaman size bu yazıda kafanıza takılan tüm soruların yanıtlarını alabileceğiniz bir yazı hazırladık.

Dilerseniz hemen başlayalım.

İnternette alışveriş deyince ülkemizde ilk akla gelen isimlerin başında Trendyol geliyor. Trendyol son dönemlerde sadece giyim konusunda değil çok değişik alanlarda da ürünleri satışa sunuyor. Üstelik son derece güvenli bir alt yapısı mevcut.

İnsanlar en ufak bir endişe duymadan alışveriş yapabiliyorlar. Siteyi bu kadar cazip hale getiren faktörlerden bir tanesi de dönem dönem yaptığı indirimlerdir. Ayrıca gerek kendi özgün tasarım markaları, gerek diğer markalar ile çok farklı beklentilere aynı anda hitap ediyor ve aile boyu alışveriş yapılabiliyor.

Trendyol’da Kapıda Ödeme Var Mı?

Şimdi tekrar yazımızın ana başlığında yer alan sorunun yanıtını verecek olursak ne yazık ki diğer sitelerin aksine Trendyol’da kapıda ödeme seçeneği hiçbir biçimde mevcut değil. O yüzden bu yöntemi kullanarak alışveriş yapmak isteyenler Trendyol üzerinden alışveriş yapamıyor.

Hangi Ödeme Seçenekleri Var?

Trendyol alışveriş sitesi üzerinde iki adet ödeme seçeneği bulunuyor.

Bunlardan ilki tek çekim. Diğeri ise kredi kartına taksit olanağıdır. Banka kartı ile de kredi kartı ile de tek çekim olanağı mevcuttur.

Trendyol’da taksit ise banka kartına ve toplam harcama miktarına göre değişiyor. Yüksek miktarlarda kimi kartlarda vade farksız 4 ile 6 taksit arası taksit seçeneği bulunuyor.

Banka Hesabı Açma

Banka hesapları açma konularımızdan nasıl hesap açacağınıza da bakabilirsiniz.

Garanti Bankası Hesabı Açma

ING Bank Hesabı Açma

İş Bankası Hesabı Açma

Kuveyt Türk Hesabı Açma

Ptt Hesabı Açma

QNB FinansBank Hesabı Açma

Ziraat Bankası Hesabı Açma

Yorum yapın