10 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 5 (10 Oylayan, ortalama: 5,00 5: üzerinden oylandı)
Loading...

Akbank Mevduat Hesabı – Vadeli Vadesiz Faiz Oranları

Akbank Mevduat Faiz Hesaplama 2020

Akbank Mevduat Hesabı – Vadeli Vadesiz Faiz Oranları, mevduat hesabı faiz hesaplama 2020, Serbest Hesap Faiz Oranları, Akbank Mevduat Hesabı Açma Ücretli Mi? Ücreti Ne Kadar? Vadeli, Vadesiz Mevduat.

Akbank Serbest Hesap 2020

Akbank serbest hesap ile 1000 lira ve üzeri (1000+) olan yüklemeniz ile yüksek faiz oranlarını elde edebilir ve mevduat hesabınızdan kazançlı çıkabilirsiniz. Akbank mevduat hesabı faiz oranlarının %10,00 ulaşması sayesinde mevduat hesabını açan müşterilerin 1 aylık mevduat faiz oranları ile yatırım yapabilecekleri öngörülmektedir. Bir önceki İnternet E-Vadeli Mevduat Faiz Oranları adlı yayınımızı incelebilirsiniz.

Akbank serbest hesap faiz oranları Mart 2020 itibariyle %10,00 oranlarında. 1000 TL ve üzeri birikimlerimizi Akbank mevduat hesabında tutarak yüksek faiz oranlarını değerlendirebilir ve birikimlerimizi yatırma dönüştürebilirsiniz. Üstelik vade beklemenize gerek kalmadan günlük faiz kazandıran vadeli mevduat hesaplarınızı da dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Akbank mevduat hesabında kişilerin önüne çıkan en önemli durumun ise vade süresini beklemeden hesaba müdahale edilmesidir. Akbank serbest mevduat hesabınıza para eklediğiniz andan itibaren faiz oranları işlemeye başlar ve kazançlarınız artmaya başlar.

Akbank Serbest Mevduat Hesabı

Akbank mevduat hesabında farklı bir mevduat hesabına ihtiyaç duymadan Havale veya EFT yapabilirsiniz.

Akbank Serbest Hesap TL
Akbank Serbest Hesap Faiz Oranları

Akbank serbest mevduat hesabı açılışında birikimlerinizi yüksek faiz oranları ile değerlendirebilirsiniz. Ayrıca ilk hesap açılışından itibaren 45 gün geçerli yüksek faiz oranlarını yatırma dönüştürebilme imkânınız mevcuttur. Alt başlıklarda Akbank vadeli hesap nedir? gibi sorularınıza cevaplar sunmuş bulunmaktayız. Hemen Akbank vadeli mevduat hesabı açmak veya bilgi almak için aşağıyı inceleyebilirsiniz. Ayrıca konu bağlantı linklerine tıklayarak Akbank serbest hesap açabilir veya online başvuru yapabilirsiniz. Konuya ilave olarak; serbest hesap faiz oranları, Akbank vadeli-vadesiz mevduat hesabı, e-vadeli mevduat yahut e-vadesiz mevduat hesabına ilişkin tüm detaylar bu yazı içerisinde yer alacaktır.

İlgili: Yapı Kredi Bankası Vadeli Hesap Açma adlı makalemizi incelediniz mi? Hemen geçmek için buraya tıklayın.

Akbank Serbest Hesap Faiz Oranları

Akbank mevduat ürünlerindeki yüksek faiz oranlarından hesaplı çıkmak için serbest hesapta %9,00 faiz oranlarını kaçırmayın. Akbank hesap açmak için gereken evraklar ve şartları yerine getirdikten sonra mevduat hesabı başvuru kanallarından hesap açabilirsiniz. Akbank serbest hesap faiz oranları ve diğer detaylı bilgileri de tablo içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca, Akbank mevduat hesabı açmak için yapmanız gerekenleri aşağıdaki ilgili başlıklar içerisinde bulabilirsiniz.

EFT iptali nasıl yapılır merak ediyor musunuz? Öyleyse EFT Nasıl İptal Edilir? EFT İptal Etme 2020 EFT iptali hakkında detaylı bilgi almak için bu yazıyı inceleyebilirsiniz.

Serbest Hesap Faiz Oranları Güncel Tablosu 2020

Yukarıdaki tablo içerisinde mevduat hesabı faiz oranlarına ilişkin tüm detayları bulabilirsiniz.

Akbank Serbest Mevduat Hesabı Açmak İçin Gerekli Belgeler Ve Şartlar

Aşağıdaki detaylar içerisinde serbest hesap açmak için gerekli tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Serbest hesap açmak için gereken şartlar ve belgeleri listeli bir şekilde sıralamış bulunmaktayız.

  • T.C. Nüfus cüzdanı yahut ehliyet,
  • İkametgâh adresi,
  • Son 3 aya ait ödenmiş elektrik, doğalgaz, su yahut internet faturası.

Yukarıdaki 3 (üç) şartı yerine getirdikten sonra Akbank mevduat hesabı açmak için; Akbank internet bankacılığı, mobil bankacılık veya size en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Akbank Hesap Açma ücretli mi?

Akbank mevduat hesabı açmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Akbank mevduat ürünlerinden tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanabilir ve birikimlerinizi yatırıma dönüştürebilirsiniz. Tarafımıza yöneltmiş olduğunuz, Akbank Hesap Açma ücretli mi? sorusunu da bu şekilde cevaplayarak 2020 yılı içerisinde ücretsiz olduğunu ifade edebiliriz. Yani Akbank mevduat hesabı açmak ücretsizdir.

Editörden Tavsiye İçerik; EFT Saatleri Ücretleri: Bankaların EFT Saatleri Kaça Kadar? 2019-2020 tarihlerini öngören yazımızı inceleyin. Akbank, Ziraat, Bankası, İş bankası, Vakıfbank, Halkbank, Finansbank EFT-Havale saatleri en son kaç? Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Akbank Hesap Açma ücreti ne kadar?

Bir üst başlıkta da ifade ettiğimiz gibi Akbank mevduat hesabı açmak için herhangi bir ekstra ücret alınmamaktadır. Akbank ücretsiz mevduat hesabı açmak için yazı içerisindeki bağlantı linklerini kullanabilirsiniz. Daha önceden hesap işletim ücreti adı altında bir hizmet bedeli alınmakta iken günümüzde yasanın şekillenmesi ve alınan yeni kararlar doğrultusunda tüketiciden bu ücretin alınması, T.C Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu tarafından durdurulmuş olup ücretsiz hale getirilmiştir.

Akbank 10000 TL 30 Günlük Mevduat Getirisi

Akbank 10 bin Türk Lirasının 30 günlük faiz getirisi vergiler düşürüldüğünde net olarak 52,25 TL olacaktır. Burada uygulanan faiz oranı %7,50 ile işlem görmüştür. Yeni açılacak olan hesaplarda faiz oranı %9,00 olduğu için ilk 45 gün daha fazla kazanacaksınız.

Brüt Faiz61,48 TL
Vergi Kesintisi9,22 TL
Fon Payı0,00 TL
Net Faiz52,25 TL

Akbank 20000 TL 30 Günlük Mevduat Faiz Getirisi

Akbank Mevduat hesabına 20 bin Türk Lirasını yatırarak 30 günde 104,51 TL net kazanç sağlayabilirsiniz. Akbank mevduatta 20 bin TL’nin (20.000 Türk Lirası) aylık faiz getirisi ve diğer detaylar aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Brüt Faiz122,95 TL
Vergi Kesintisi18,44 TL
Fon Payı0,00 TL
Net Faiz104,51 TL

Akbank 30000 TL Aylık Faiz Kazancı

Akbank TL mevduat hesabı ile 30 bin TL birikiminizi 30 günde 156,76 TL olarak değerlendirebilirsiniz. Akbank vadeli mevduat faiz hesaplama işlemini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Mevduat hesabında uygulanan faiz oranı %7,50 olarak işlem yapılmıştır. Akbank mevduat hesabı harici bakabileceğiniz Ziraat Bankası Döviz Hesabı Nasıl Açılır? adlı konumuza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ziraat döviz mevduat hesabı yüksek faiz oranları sayesinde yabancı para mevduatı ile kazançlı çıkabilirsiniz.

Brüt Faiz184,43 TL
Vergi Kesintisi27,66 TL
Fon Payı0,00 TL
Net Faiz156,76 TL

Akbank Vadeli TL Hesabı

Akbank vadeli TL hesabı açıp birikimlerinizi katlayabilirsiniz. Akbank vadeli TL hesabı sayesinde birikimlerinizi yatırıma dönüştürebilir ve yüksek faiz oranları ile kazancınızı aylık veya yıllık olarak katlayabilirsiniz. Sizlerde hemen şimdi Akbank vadeli mevduat hesabı açmak için aşağıdaki butona tıklayabilir yahut en yakın Akbank şubesini ziyaret ederek yalnızca nüfus cüzdanı ve ikametgâh adresinizi göstererek başvuruda bulunabilir ve hesap açabilirsiniz. Akbank vadeli TL hesabını internet bankacılığı üzerinden açmak için internet bankacılığı şifrenizin olmasının zorunlu olduğunu unutmayınız.

Vadeli TL Hesabı Aç

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak internet bankacılığı üzerinden vadeli TL hesabı açabilirsiniz.

En Yüksek Mevduat Faiz Oranları Akbank

EFT ve Havale işlemlerinde tüm bilinmesi gerekenleri EFT Nedir Nasıl Yapılır 2020, Bankalarda EFT Yapma Yolları adlı yazımızda bulabilirsiniz. Bundan önceki yayınımız olan Vakıfbank Mevduat ARI Hesabı adlı içeriğimizi de değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Değerli Mevduat Faizi okur ve ziyaretçileri! İnternet adresimiz içerisinde güncel bilgilere anında ulaşmak için bildirimleri açmayı ve sosyal medyadan bizleri takip etmeyi unutmayın.

Mevduat hesabı ile alakalı olan Döviz Mevduat Hesabı konularımızı bu, onun haricinde ilginizi çekebilecek EFT Havale konularına ait hazırlanan yayınlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir Yanıt “Akbank Mevduat Hesabı – Vadeli Vadesiz Faiz Oranları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir